KAMU KURULUŞLARI İLE İLGİLİ ÇALIŞMALAR

Bahçeşehir Nüfus Şefliği: Başakşehir Kaymakanlığı tarafından talep edilip; Bahçeşehir Mavi Çarşı içerisinde bulunan, mevcutta kuaför olarak kullanılan 2 adet dükkan; gerekli yıkım-söküm, sıva, boya, elektrik, data, mekanik altyapı, tesisat, doğrama ve tefrişat işleri yapılarak “Bahçeşehir Nüfus Şefliği”  hizmete açılmıştır.

Başakşehir Seçim Kurulu: Başakşehir Lisesi zemin katta bulunan ve lise tarafından ilçe seçim kuruluna bağışlanan katta, gerekli yıkım-söküm, sıva, boya, elektrik, data, mekanik altyapı, tesisat, doğrama ve tefrişat işleri yapılarak mevcut atıl halde bulunan odalar tadilat edilerek “Başakşehir İlçe Seçim Kurulu”  hizmete açılmıştır.

Başakşehir Rehberlik ve Araştırma Merkezi: Başakşehir Fatih Sultan Mehmet Lisesi zemin katta bulunan ve lise tarafından RAM merkezine bağışlanan katta, dış cephe PVC doğramalar büyütülmüş; gerekli yıkım-söküm, sıva, boya, elektrik, data, mekanik altyapı, tesisat, doğrama ve tefrişat işleri yapılarak “Başakşehir Rehberlik ve Araştırma Merkezi” hizmete açılmıştır.

Mesleki Eğitim Merkezi: Bağcılar-Güngören Sanayi Sitesi içerisine içerisinde 9 derslik bulunan bir mesleki eğitim merkezi yapılmıştır.

Kayaşehir İETT Garaj Amirliği: Kayaşehir içerisine son durakta hareket amirliğinin kullanımına sunulmak üzere 60 m²'lik prefabrik bir bina yapılmıştır.

Okullarda Bakım Onarım Faaliyetleri: Başakşehir  İlçesi dahilindeki Mehmet Yarangümeli İÖO, İMKB Alparslan İÖO, Tepe İÖO, Aynur Sarı Anaokulu, Fatih Sultan Mehmet İÖO, Akşemsettin İlk Öğretim Okullarında iç ve dış cephede boya ve tadilat işleri yapılmıştır.