CHP MECLİS ÜYELERİ

 

Abdulhadi AKMUGAN

1965 yılında Iğdır’da doğdu. ilk, orta ve lise eğitimini Iğdır’da tamamladı. 1986 yılında Eskişehir İ.İ.B Fak. İktisat bölümünden mezun oldu. 1987 yılından itibaren Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ve Denetçi olarak faaliyet göstermektedir. Halen bir vakıf üniversitesinde akademik çalışmalarına devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

Ayhan GEYGEL

1963 yılında Ardahan'da doğmuştur. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Cemal DOĞAN

1974 yılında Muş Varto’da doğdu. Gaziantep Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu.Doğan, evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Cemal SOLMAZ

1957 yılında Ovacık’da doğdu. Lise mezunu olan Cemal Solmaz, Adalet Bakanlığı bünyesinden emekli olmuştur.

 

Erdoğan DULKADİR

1984 Malatya / Pütürge doğumlu.

 

Hayrettin ÖZBAKIR

1970 yılında İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünü bitirdi. Mali müşavir olan Hayrettin ÖZBAKIR evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

Hilal ERBAKAN

1963 yılında Amasya Kayabaşı’nda doğan Hilal ERBAKAN İlk ve Orta öğrenimini Amasya’da tamamladı. Lise öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden mezun oldu. Serbest mimarlık yapmaktadır.

 

Murat ÖZKURT

 

Naci ÇEÇEN

1975 Siirt Şirvan’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi mezunu olan Naci Çeçen evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

Nizamettin KÜMEÇ

1962 yılında Sinop’ta doğdu. Lise mezunu olan Nizamettin KÜMEÇ kendine ait firmada görev yapmakta olup, evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

Zeynep Deniz ALDOĞAN

1987 yılında İstanbul’da doğdu. Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeofizik Mühendisliği bölümünden mezun oldu

 

Zeynel YILMAZ

1957 yılında Adıyaman Gerger’de doğdu. Marmara Üniversitesi İktisadi Ticaret Bilimler Fakültesi'ni bitirdi. Yılmaz, evli ve 3 çocuk babasıdır.