KARTOĞLU’NDAN GÜVERCİNTEPE’YE MÜJDE ÜSTÜNE MÜJDE

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Cuma namazı sonrası Güvercintepe’de mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Sorunları bir bir çözdüklerini söyleyen Başkan Kartoğlu, Güvercintepe’ye bir okul ve 18 çocuk parkı yapılacağını müjdeledi.

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Güvercintepe Zeliha Hatun Camii’nde kıldığı Cuma namazı sonrası vatandaşlarla sohbet etti. Başkan Kartoğlu, Güvercintepe’ye bir okul ve 18 çocuk parkı yapılacağının müjdesini verdi.

“Sorunları bir bir çözüyoruz”

Başkan Kartoğlu, cami önünde toplanan vatandaşlara Güvercintepe bölgesinde yapılan hizmetlere anlatarak şunları söyledi: “Yıllardır beklediğimiz ve sıkıntı yaşadığımız, Son Evler’in imar sorununu çözdük. Diğer yandan 24. Sokak’ın bahçesinde yeni bir okul inşaatına başlıyoruz. Güvercintepe Meydan’daki okul arsasıyla ilgili plan sıkıntımız vardı, onu da çözdük.”

“Güvercintepe’ye 18 çocuk parkı yapıyoruz”

Okulun yapılacağı arsanın tapularını bir hafta içinde alacaklarını belirten Başkan Kartoğlu, “Çocuklarımızı da unutmadık, Güvercintepe’de yapımına başlanan 18 çocuk parkı var. Bunların bir kısmı bitti, bir kısmını da bir ay içerisinde bitirmiş olacağız” dedi.

Yayınlanma Tarihi: 9 Kasım 2018