“DELİRİYORUM BEN HABERİN OLSUN” KIRDI GEÇİRDİ

Sırf Tiyatro’nun sahnelediği, Murat Kaçmaz’ın yazıp-yönettiği “Deliriyorum Ben Haberin Olsun” adlı yetişkin oyunu, Başakşehirli tiyatro severlere keyifli anlar yaşattı. 

Başakşehir Emin Saraç Kültür Merkezi’nde sahnelenen oyun, usta sanatçı kadrosuyla Başakşehirliler tarafından beğeniyle izlendi. 

Kadrosunda Murat Kaçmaz, Mehmet Cinemre, Murat Atan, Yasemin Adıyaman, Sedat Kocabey, Tahsin Macit, Ahmet Koçyiğit, Hanife Özdemir’in rol aldığı oyunun konusu ise şöyle: Beyoğlu’nda sıradan bir klinik sahibi olan Dr. Necip’in kliniğinde her Salı olduğu gibi ücretsiz hastaları kabul eder. Doktorumuzun bir fikri vardır ve hayata geçirmek için tüm sıkıntılara göğüs germektedir. Yalnız bu Salı diğerlerinden farklı olacaktır. Sıra dışı hastalar kapısını çalarlar, yangın merdiveninden girerler ve bitmek bilmeyen sorular sorarlar. Kafasındaki fikrini hayata geçirmek için uyumadan, dinlenmeden hatta kliniğinden hiç ayrılmadan çalışır, o kadar çok çalışır, o kadar çok hastaları gözlemlemeye kendini kaptırır ki kendi davranış bozukluklarını göremez ve sonrasında dönüşmeye başlar. Bir kitap yazar...

Yayınlanma Tarihi: 12 Aralık 2018