BAŞKAN YASİN KARTOĞLU MAZBATASINI ALDI

31 Mart 2019 Mahalli İdariler Seçimleri’nde Başakşehir’de oyların yüzde 54,75’ini alarak Belediye Başkanlığı’na seçilen Yasin Kartoğlu, mazbatasını aldı.

Başakşehir İlçe Seçim Kurulu’nda düzenlenen törene; Başkan Kartoğlu’nun yanı sıra AK Parti Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Başakşehir İlçe Başkanı Sebahatdin Kayas, MHP Başakşehir İlçe Başkanı Fatih Keleşoğlu, AK Parti Başakşehir Kadın Kolları Başkanı Nurdan Ertuğrul, Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Ay, Belediye Başkan Yardımcıları ve partililer katıldı.

Başkan Kartoğlu: Hiçbir ayrım gözetmeyeceğiz

Mazbatasını Başakşehir İlçe Seçim Kurulu Müdürü Dilek Aynalı’nın elinden alan Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, seçim dönemi boyunca emeği geçen herkese teşekkür ettiğini belirterek şöyle konuştu: “İki aylık yoğun seçim sürecinde birlikte yaptığımız çalışmaların neticesini hep beraber almış olduk. Hepimize hayırlı, uğurlu olsun inşallah. Mazbatamızı aldık, bundan sonra da Başakşehir için hiçbir ayrım gözetmeksizin her vatandaşımıza yapılması gereken neyse elimizden geldiğince yapmaya çalışacağız. Mutluluğun Şehri Başakşehir’i, şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da hem dizayn edip hem de sosyal ihtiyaçlarımızı karşılayacak şekilde geliştireceğiz.” 

Başkan Kartoğlu ile birlikte Başakşehir Belediye Meclisi’ne seçilen AK Parti’li meclis üyeleri de mazbatalarını aldı.

Yayınlanma Tarihi: 10 Nisan 2019