BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONELİ İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Başakşehir Belediyesi, Ramazan ayı dolayısıyla belediye personeli ve ailelerine iftar yemeği düzenledi. Mesai arkadaşlarına hitap eden Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Birlikte başaramayacağımız hiçbir şey yok” dedi.

Şamlar Tabiat Parkı 5. Kapı’da düzenlenen personel iftarına Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu ve ailesinin yanı sıra Belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, birim müdürleri, belediye personelleri ve aileleri katıldı.

Çocuklar, oyun parkurlarında ve palyaçolarla gönülelrince eğlenirken, Başakşehir Belediyesi’nin Sıfır Atık ve Geri Dönüşüm Projesi maskotları Başakgiller’le dans ettiler. İftar programında ayrıca patlamış mısır ve pamuk şeker ikramları yapıldı.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda, Başakşehir Belediyesi Müzik Akademisi öğrencilerinin müzik dinletisi gönülleri mest etti.

“Birlikte başaramayacağımız şey yok”

İftar programında Belediye personeli ve ailelerine hitap eden Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Değerli mesai arkadaşlarım ve çok kıymetli aileleri. Başakşehir Belediye Başkanı 1 kişi ve yapabilecekleri sınırlı. Ama personeliyle, bugün aynı sofrada buluştuğu 2 bin 500 arkadaşıyla sahada olursa bizim Belediye olarak başaramayacağımız hiçbir şey olmaz. 31 Mart seçimlerine giderken hep beraber gerçekleştirdiğimiz saha faaliyetleriyle ve verdiğimiz emeklerle İstanbul’un oyunu en çok artıran ilçelerinden biri olduk. Bu mutluluğu sizlerle paylaşıyor olmak beni çok heyecanlandırıyor. Bizlerle beraber aynı yolu yürüyen siz değerli mesai arkadaşlarıma tekrar çok teşekkür ediyor, Ramazan bayramımızın da ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi: 31 Mayıs 2019