• Rss
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Youtube
  • Youtube
Bilgievleri Sular Vadisi’nde iftar yaptı

Başakşehir Belediyesi bilgievi öğrencileri velileri ile birlikte Sular Vadisi’nde iftar yaptı. Bilgievi öğrenci, öğretmen ve velilerin katılımı ile gerçekleşen iftarın ardından müzik kulübü öğrencileri de Başakşehirlilere mini bir konser verdi.


Her gece Başakşehir Belediyesinin Ramazan etkinlikleri kapsamında Sular Vadisi’nde hünerlerini sergileyen bilgievi öğrencileri iftar programında bir araya geldi. Başakşehir Belediyesi Cemil Meriç Bilgievi tarafından düzenlenen iftar programı dualarla başladı. Ramazan’ın bereketini aileleri ve öğretmenleri ile paylaşan öğrenciler, daha sonra etkinlik alanına kurulan sahnede Başakşehirlilere unutulmaz bir müzik ziyafeti verdi. İlahi ve ezgilerden oluşan repertuvarları ve sahne performansları ile beğeni toplayan öğrenciler uzun süre ayakta alkışlandı.

 

‘İYİLİK TİMİ’ VADİDE


İftar programına katılan Bilgievi İyilik Timi öğrencileri ise Sular Vadisi etkinlik alanını gezerek Başakşehirlilerin Ramazan ayını tebrik ederek, hazırladıkları kitap ayraçlarını ilçe sakinlerine hediye etti.

 

Bilgievi öğrencileri ve öğretmenleri tarafından yıl boyunca başarılı projelere imza atan ‘İyilik Timi’ öğrencileri, iftar programı sonrasında ramazan stantlarını tek tek dolaşarak vatandaşlarla sohbet etti. Öğrenciler, etkinlik alanında ilgi ile karşılanırken ‘İyilik Timi’nin çalışmalarını da anlattı.

 


Yayınlanma Tarihi: 14-06-2017 12:19
İletişim
Canlı Destek İçin
444 0 669 7 gün 24 saat hizmetinizde